skip to Main Content

Půjčka Kredito24 je připravena pro každého, kdo má hluboko do kapsy a peníze potřebuje co nejrychleji. Využijte půjčky, která se maximálně přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Zažádat o ni můžete třeba hned teď a schválené peníze mít na účtě již do 15 minut. S půjčkou Kredito24 snadno vyřešíte veškeré své finanční problémy. Je poskytována českou nebankovní společností. Vaše žádost o půjčku bude vyřízena okamžitě.

[av_button label=’Získat půjčku ihned‘ link=’manually,https://www.schvalenazadost.cz/zadost-o-pujcku-kredito24/‘ link_target=’_self‘ color=’green‘ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff‘ size=’large‘ position=’center‘ icon_select=’yes‘ icon=’ue832′ font=’entypo-fontello‘ av_uid=’av-2sr8ts‘]

Výše finančních prostředků

Půjčka Kredito24 se označuje jako finská půjčka neboli mikropůjčka. Její výše se pohybuje až do 12 500 Kč a splatnost je stanovena maximálně na 30 dní. Jako nový žadatel máte u finanční společnosti možnost získat až 4 500 Kč. Důvod je jasný, jelikož se nevyžadují žádná potvrzení a dokumenty, musí se nejprve prověřit vaše bonita a schopnost splácet. Navíc na takto nízkou částku nepotřebujete ani žádnou smlouvu. Jestliže budete se službami finanční společnosti spokojeni, můžete žádat opakovaně. V tom případě je potřeba podepsat rámcovou smlouvu o půjčce.

Pro koho je půjčka Kredito24 určena

Mikropůjčka Kredito24 je vhodná pro každého, kdo potřebuje peníze ihned. Je vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jestliže nezvládnete požádat během pracovního dne, nevadí. Můžete žádat ráno, večer nebo třeba i o víkendu. Žádost se podává online a není potřeba se dostavit na žádnou osobní schůzku. Nevyžadují se ani žádná potvrzení. K žádosti si připravte pouze základní informace o sobě, kontakt a občanský průkaz. Jedná se o transparentní půjčku, při jejímž sjednání okamžitě vidíte, kolik a za co zaplatíte.

U půjčky Kredito24 nejsou kladeny žádné limity. K tomu, abyste získali půjčku musíte pouze být starší 18 let a mít české státní občanství. Je jedno, jestli pracujete nebo studujete, s půjčkou Kredito24 hravě zvládnete pokrýt své běžné i mimořádné výdaje. Za zmínku také stojí, že je možné splatnost půjčky prodloužit, a to až o 30 dní. Jestliže tedy půjčku nezvládnete včas splatit, neděste se exekuce a termín si jednoduše prodlužte. Doporučujeme o půjčku Kredito24 požádat ještě dnes, pokud víte, že budete peníze potřebovat.

Back To Top