skip to Main Content

Co to je Finská půjčka?

Finská půjčka je jiné označení pro mikroúvěr neboli mikropůjčku. Jak již název napovídá, jedná se o vypůjčení menší finanční částky. Její splacení se pohybuje ve dnech až týdnech. Chybí vám akutně finanční prostředky a jste schopni je rychle splatit? Je jedno, zda pracujete, studujete nebo jste v důchodu, na finskou půjčku dosáhne téměř každý. Výši i dobu splatnosti si určíte individuálně.

Kolik peněz si můžete půjčit

Průměrná výše finské půjčky činí zhruba 10 000 Kč. Získáte půjčku už ve výši 1 000 Kč a klidně s jednodenní splatností. Stejně tak u nás působí soukromé finanční společnosti, které poskytují mikropůjčky v částce 20 000 Kč – většinou ale však jen prověřeným klientům. Jestliže chcete finskou půjčku získat rychle, požádejte online o částku do 5 000 Kč. Při první žádosti většinou není nutný podpis smlouvy. Protože se navíc jedná o půjčku v opravdu minimální výši, její schválení a vyplacení je téměř okamžité.

Neúčelová finská půjčka

Velkou výhodou finské půjčky je, že se poskytuje neúčelově. Peníze tak můžete použít na všechny své drobné výdaje, aniž byste museli dokládat účel jejich čerpání. Půjčka se přizpůsobí vašim požadavkům a možnostem. Nepřidělává žádné starosti, naopak se snaží být maximálně flexibilní. Tyto půjčky nabízejí především nebankovní finanční společnosti, v nabídce bank je víceméně nenajdete. To ale neznamená, že se jedná o nedůvěryhodné produkty. O jejich výhodách vás jistě přesvědčí zkušenosti dalších klientů.

Jak je to se splatností půjčky

Splatnost půjčky si rovněž můžete maximálně přizpůsobit. Zatímco některé finanční společnosti nabízejí výběr ze splatnosti ve dnech (obvykle 1 až 30 dní), jiné dávají přednost splatnosti v týdnech. Je jen na vás, zda budete splácet průběžně nebo zda pošlete celou částku najednou. U mnoha společností navíc nezaplatíte ani žádné poplatky za předčasné splacení. Můžete si tedy nastavit i volnější termín, abyste nemuseli splatnost své půjčky zbytečně prodlužovat (tato služba už je obvykle zpoplatněna).

Back To Top