skip to Main Content

creditON půjčka

Nebankovní finanční společnost creditON se specializuje na poskytování krátkodobých půjček ve výši od 500 až do 20 000 Kč. Má připraveny zajímavé produkty pro nové i stávající klienty. Máte hlouběji do kapsy? Scházejí vám peníze do výplaty? Nebo chcete pokrýt nečekané výdaje, které vás tento měsíc postihly? Využijte služeb společnosti creditON, která nabízí férové podmínky pro všechny zájemce.

Registrační formulář

Pokud žádáte o půjčku CreditOn po prvé, můžete se zde zaregistrovat a získat ihned až 4 000 Kč. Pokud už jste u společnosti zaregistrovaní, zažádat o půjčku creditON můžete zde.

Snadná půjčka crediton

Půjčka creditON pro nové klienty

Jestliže o půjčku u této společnosti žádáte poprvé, můžete dosáhnout na částku od 500 do 4 000 Kč. Výhodou této půjčky je, že k ní nepotřebujete žádnou smlouvu. Musíte být starší 18 let, disponovat mobilním číslem a bankovním účtem. Žadatelem se tak může stát opravdu každý – pracující, dočasně nezaměstnaný, student i senior. Výše finančních prostředků vám bude v průběhu dalších půjček navyšována. Důležitá je také splatnost půjčky, která se pohybuje od 1 do 30 dnů. Pokud si ji dobře propočítáte, nezaplatíte na úrocích víc, než je nezbytné.

Rychlé vyřízení z pohodlí domova

O půjčku creditON můžete zažádat prostřednictvím internetu, SMS zprávy nebo telefonátu. Prvním krokem ale vždy musí být registrace, při které zadáte všechny informace o své osobě. Báječné je, že nemusíte dokládat svůj příjem, bezdlužnost a společnost nevyžaduje ani žádné další dokumenty. Vyřízení této půjčky je tedy opravdu rychlé a i se zasláním peněz na váš účet může trvat jen pár minut.

Půjčka creditON pro stávající klienty

Jestliže jste si u finanční společnosti creditON již vypůjčili peníze, určitě budete rádi, že dosáhnete na výhodnější podmínky při své další půjčce. Podmínkou však je řádné splacení té předchozí. Čím více půjček uskutečníte, tím lepší pozici budete mít při vyjednávání. 20 000 Kč nejsou malé peníze a mohou tedy zafinancovat rozmanité akutní výdaje vaší domácnosti. Jestliže tuto půjčku nestihnete splatit v zadaném termínu, nevadí. Můžete si její splatnost prodloužit o dalších 1 až 30 dní. Dejte si však pozor na poplatek, který za toto prodloužení zaplatíte.

Back To Top