skip to Main Content

Půjčky bez registru ihned

Máte záznam v registru dlužníků? Hledáte takovou finanční instituci, která vám půjčí i přesto, že jste včas nehradili své minulé závazky? Spíše než na banku se obraťte na nebankovní společnost. Tyto společnosti často nenahlížejí do registrů dlužníků a sami si sestavují bonitu svých klientů. Nabízejí tedy mnohem flexibilnější podmínky a umožňují uspět při schvalování půjčky ihned mnoha žadatelům.

TIP: Získejte snadno dostupné Půjčky bez nahlížení do registru IHNED

Registry dlužníků v ČR

V České republice působí několik registrů dlužníků. Patří mezi ně Centrální registr úvěrů (CRU), který je spravován Českou národní bankou. Dále fungují jeden bankovní registr – Bankovní registr klientských informací (BRKI) a dva nebankovní registry – Nebankovní registr klientských informací (NRKI) a Solus. Do souvislosti s registry se dává ještě Centrální registr dlužníků, jehož činnost však byla zpochybněna. Jen málo dnes stačí k tomu, abyste se do takového registru dostali. Zpozdíte se se splátkou hypotéku, pozdě zaplatíte vyúčtování za telefon nebo zapomenete uhradit své měsíční pojištění.

Jak fungují půjčky bez registru

Tyto půjčky jsou mnohem rychleji vyřízené než půjčky od společností, které do registru opravdu nahlížejí. Schválení úvěru je plynulejší a lehce na něj dosáhne více lidí. Registry sice obsahují i pozitivní informace, pokud je ale o vás uvedeno něco špatného, půjčku u banky pravděpodobně nedostanete.

Kdy se přihlíží k záznamu v registru

U malých finančních částek se registry využívají zřídkakdy. Jestliže máte dostatečný příjem, ráda vám půjčí i kterákoliv banka. Některé nebankovní společnosti ani doložení příjmu nevyžadují – typickým příkladem zde jsou mikropůjčky. U vyšších částek jsou registry v případě bank běžnou záležitostí. Výhodou je, že o půjčky bez registru a Solusu můžete žádat z pohodlí domova a na schválení nemusíte příliš dlouho čekat. Pokud ale nebudete řádně splácet vypůjčené peníze, je možné, že další půjčku u vybrané finanční společnosti již nezískáte.

Back To Top