skip to Main Content

Půjčky bez potvrzení o příjmu kažému

Pokud vás trápí nedostatek finančních prostředků a máte strach, že vyřízení půjčky zabere mnoho pracovních dní, doporučujeme vám vyzkoušet půjčku bez doložení příjmu. Doba pokročila a banky či soukromé společnosti ne vždy vyžadují potvrzení toho, kolik peněz máte každý měsíc k dispozici. Pracujete, studujete nebo jen pobíráte sociální dávky? Na tuto půjčku bez problémů dosáhnete.

Žádost o půjčku bez doložení příjmu

Tato půjčka vyniká svým rychlým vyřízením. Můžete o ni žádat i online nebo přes SMS, jelikož nemusíte osobně předávat žádné dokumenty. Potvrzení je většinou pouze jeden papír. Vyžaduje ale vyplnění od vašeho zaměstnavatele, což ne každému může být příjemné. Jestliže se rozhodnete zažádat online, můžete mít peníze na účtu ještě týž pracovní den. Zajistí vám to rychlé schválení půjčky a také číslo u stejné banky jako má váš věřitel.

V jaké výši jsou půjčky bez příjmu poskytovány

Půjčky bez doložení příjmu se dnes poskytují na částky od tisíců až do statisíců korun. Oblíbené jsou mikropůjčky v průměrné výši 10 000 Kč. Nejčastěji se sjednává půjčka před výplatou každému 5000 Kč, kde navíc nepotřebujete ani smlouvu nebo občanský průkaz. Vyšší úvěry mohou být účelového nebo neúčelového charakteru. Věřitel mnohdy vyžaduje vaše čestné prohlášení, aby se ujistil, že vypůjčené peníze budete schopni v termínu splatit. U úvěrů na vyšší částky je často nutný ručitel nebo jiná forma záruky – například nemovitost ve vašem osobním vlastnictví, o kterou v případě nesplácení můžete přijít.

V hotovosti nebo na bankovní účet

Je jedno, zda si peníze necháte vyplatit hotově nebo si je pošlete na bankovní účet. Zde už většinou jen záleží, jak na půjčku hodně spěcháte. Bankovní převod je však pohodlnější pro většinu lidí. Díky tomu, že je půjčka bez doložení příjmu poskytována i v hotovosti, mohou o ní žádat také studenti nebo senioři, kteří nedisponují svým vlastním účtem. Půjčka bez doložení měsíčního příjmu je tak vhodná nejen pro pracující.

Back To Top