skip to Main Content

Nejrychlejší půjčka ihned na bankovním účtě

Nejrychlejší a nejsnadnější cestou k získání půjčky je žádost přes SMS s vyplacením peněz na bankovní účet. Alternativou k SMS zprávě je podání žádosti přes jednoduchý online formulář. Některé finanční společnosti ale podporují SMS žádosti, jelikož nepotřebují o svých klientech vědět tolik informací. U převodu na bankovní účet je důležité být u stejné banky jako společnost, která vám poskytuje půjčku.

Tip: Vyzkoušejte nejdostupnější SMS půjčku před výplatou

 

Výhody SMS půjčky

SMS půjčka je rychlým a flexibilním řešením pro každého. Mohou jí využít pracující i nezaměstnaní, studenti i seniory nebo ženy na mateřské dovolené. Stačí poslat zprávu v požadovaném tvaru na určité telefonní číslo a téměř okamžitě se dozvíte, zda byla vaše půjčka schválena. SMS půjčky se poskytují novým i věrným klientům. Jako nový žadatel o půjčku máte většinou nárok na nižší finanční částku. Váš limit se však průběžně navýší. Při opakovaných žádostech je většinou nutné spolupráci s finanční společností smluvně ošetřit.
[av_hr class=’default‘ height=’20‘ shadow=’no-shadow‘ position=’center‘ av_uid=’av-3uhp04′]
[av_hr class=’default‘ height=’20‘ shadow=’no-shadow‘ position=’center‘ av_uid=’av-27q7lg‘]

Jak získat peníze ihned

Nejrychlejší způsob dopravení peněz představuje bankovní převod. Aby se půjčka připsala ihned, je dobré používat účet u stejné banky jako společnost, u které si půjčujete. Finanční společnosti většinou disponují několika bankovními účty. Pokud bude platba provedena ze stejného účtu, peníze se připíší prakticky okamžitě. I jejich splácení pak bude mnohem rychlejší, protože nebudete muset kalkulovat se dvěma pracovními dny, které banka má na provedení převodu do jiné banky.

Proč je výhodné poslání peněz na účet

Peníze v hotovosti se pomalu stávají přežitkem. Jen málokdo z nás doma drží několik tisíc korun, jelikož i vlivem inflace postupně ztrácejí svou hodnotu. Ve většině obchodů je dnes možné platit kartou nebo peníze poslat předem spolu s objednávkou. Na ruku či v hotovosti můžete tak získat finanční prostředky jen od několika společností. Většinou vám jsou vyplaceny na pobočce, prostřednictvím obchodního zástupce nebo poslány poštovní poukázkou.

Back To Top