skip to Main Content

Rychlá půjčka ihned na účet

Všichni, kteří shánějí opravdu rychlou půjčku, mohou využít takové, která bude zaslána na bankovní účet. Převody mezi bankami jsou dnes opravdu svižné – zaberou maximálně dva pracovní dny. Pokud navíc budete využívat účet u stejné banky jako váš věřitel, pravděpodobně vám peníze přijdou ještě v den schválení vaší půjčky. Kde takovou půjčku získat a v jaké výši?

 

Vypůjčte si menší finanční částku

Banky i nebankovní finanční společnosti jsou obecně vstřícnější při schvalování menších finančních obnosů. Jestliže si tedy půjčíte například 5, 10 nebo 15 000 Kč, vaše peníze mohou být na účtu téměř okamžitě. O půjčku požádáte online, přes SMS nebo osobně na pobočce. O jejím schválení se dozvíte již za 15 minut (v pracovní dny), a pak hned můžete očekávat připsání peněz na svůj účet. Ano, s takto rychlým postupem se opravdu můžete setkat. Obraťte se spíše na nebankovní společnost, ideálně využijte služeb té, se kterou jste už spokojeni.

Pozor na doložení příjmu a registry dlužníků

Předložení nezbytných dokladů a dokumentů může půjčku opravdu pozdržet. Musíte se obrátit na svého zaměstnavatele, aby vyplnil papír od banky nebo navštívit finanční úřad, kde požádat o potvrzené daňové přiznání. Ani projití záznamů v registrech dlužníků není ihned. Pokud tedy chcete peníze z půjčky získat co nejrychleji, zaměřte se na produkty, u kterých nejsou tyto doklady potřeba. Opět zde můžeme doporučit půjčky spíše na nižší částky. Pro jejich získání mnohdy stačí předložit jen občanský průkaz.

Půjčky bez ručitele

Zaměřte se na půjčky od nebankovních společností, které nevyžadují žádnou formu ručení. Nemusíte tak do svých záležitostí zahrnovat žádnou další osobu ani zastavovat svůj vlastní majetek. Rovněž si dejte pozor na společnosti, které půjčky poskytují pouze v hotovosti – i na takové můžete narazit. Při registraci tedy vždy vyplňte číslo svého účtu, případně doložte výpis, pokud to bude potřeba.

Back To Top