Nemáte bankovní účet, a tak přemýšlíte o půjčce v hotovosti? Můžete si zde vybrat z několika typů výplaty finančních prostředků. Hotovostní půjčky mohou být účelové i neúčelové. Své peníze můžete získat téměř okamžitě nebo až za několik dní. Představují zajímavou alternativu k bezhotovostním půjčkám. Pokud bankovní účet nepotřebujete, rozhodně si jej nemusíte zřizovat jen kvůli půjčce peněz.Hotovostní půjčky na ruku

Některé finanční společnosti disponují kamennými pobočkami nebo sítí obchodních zástupců. V pobočce můžete o půjčku přímo požádat – žádost můžete podat ale také na internetu. Jakmile bude schválena, obdržíte vyrozumění a budete se moci dostavit na pobočku pro peníze. Pokud si půjčku sjednáváte přímo na pobočce, máte výhodu v tom, že nemusíte kopírovat žádné dokumenty. Vše stačí pouze předložit. Rovnou můžete sepsat smlouvu o půjčce a nic tedy nemusíte posílat poštou. Hotovostní půjčku na ruku můžete splácet v hotovosti i bezhotovostně. Peníze získáte téměř okamžitě, mnohdy i rychleji než převodem na účet.

Hotovostní půjčky až domů

Jestliže nechcete navštívit pobočku finanční společnosti nebo jí společnost nedisponuje, můžete si půjčku nechat vyplatit poštovní poukázkou. Peníze budou odeslány okamžitě po schválení a složenku obdržíte zhruba do 3 pracovních dnů. Vyplacena vám bude na poště. Splácet takovou půjčku můžete opět prostřednictvím poukázky nebo z účtu.

Hotovostní půjčky ihned jsou oblíbeným řešením pro všechny studenty, seniory nebo maminky na mateřské dovolené. Často k nim přistupují i lidé pracující, kteří nemají v oblibě bezhotovostní platby. Rovněž pokud potřebujete peníze použít v hotovosti a bydlíte v malé obci, ve které není bankomat, mohou být hotovostní půjčky dostupnějším řešením.