skip to Main Content

Nemáte bankovní účet, a tak přemýšlíte o půjčce v hotovosti? Můžete si zde vybrat z několika typů výplaty finančních prostředků. Hotovostní půjčky mohou být účelové i neúčelové. Své peníze můžete získat téměř okamžitě nebo až za několik dní. Představují zajímavou alternativu k bezhotovostním půjčkám. Pokud bankovní účet nepotřebujete, rozhodně si jej nemusíte zřizovat jen kvůli půjčce peněz.
[av_hr class=’default‘ height=’20‘ shadow=’no-shadow‘ position=’center‘ av_uid=’av-6wy929′]
[av_hr class=’default‘ height=’20‘ shadow=’no-shadow‘ position=’center‘ av_uid=’av-57kob5′]

Hotovostní půjčky na ruku

Některé finanční společnosti disponují kamennými pobočkami nebo sítí obchodních zástupců. V pobočce můžete o půjčku přímo požádat – žádost můžete podat ale také na internetu. Jakmile bude schválena, obdržíte vyrozumění a budete se moci dostavit na pobočku pro peníze. Pokud si půjčku sjednáváte přímo na pobočce, máte výhodu v tom, že nemusíte kopírovat žádné dokumenty. Vše stačí pouze předložit. Rovnou můžete sepsat smlouvu o půjčce a nic tedy nemusíte posílat poštou. Hotovostní půjčku na ruku můžete splácet v hotovosti i bezhotovostně. Peníze získáte téměř okamžitě, mnohdy i rychleji než převodem na účet.

Hotovostní půjčky až domů

[av_one_half first av_uid=’av-3lxp8h‘]Jestliže nechcete navštívit pobočku finanční společnosti nebo jí společnost nedisponuje, můžete si půjčku nechat vyplatit poštovní poukázkou. Peníze budou odeslány okamžitě po schválení a složenku obdržíte zhruba do 3 pracovních dnů. Vyplacena vám bude na poště. Splácet takovou půjčku můžete opět prostřednictvím poukázky nebo z účtu.[/av_one_half] [av_one_half av_uid=’av-1v4omp‘]Hotovostní půjčky ihned jsou oblíbeným řešením pro všechny studenty, seniory nebo maminky na mateřské dovolené. Často k nim přistupují i lidé pracující, kteří nemají v oblibě bezhotovostní platby. Rovněž pokud potřebujete peníze použít v hotovosti a bydlíte v malé obci, ve které není bankomat, mohou být hotovostní půjčky dostupnějším řešením.[/av_one_half]
Back To Top